Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody niestereotypowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o dużej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść zadowolenie nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub AppRadio. To auta, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć auto do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego gruntu, ponieważ najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są też innowacyjne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny pozostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą także o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób i opatentować takie auta? To na pewno byłoby fenomenalne doświadczenie dla miłośników aut oraz zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne auta.

Subwoofery pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

systemy głosnikowe TS-E171CI

głośniki pioneer